Bu hesabın olayı nedir?

twitter.com

Her twit aynı ve hepsi yaklaşık 150k fav almış. Çarşamba’nın ve bu hesabın olayı nedir? Teşekkürler.

insanların ruh halini tanımlıyor işte :) twitter akışında gündemi ya da başka bir şeyi takip ederken bu resim önüne düşüyor birinin paylaşmasıyla ve sen de öyle hissettiğin için hoşuna gidiyor beğeniyor ya da paylaşıyorsun başkaları da senden görüyor aynı şekilde beğeni etkileşim sayısı artıyor, şu ara popüler olmuş bir resim ya da mim diyebiliriz, insanlar benzer hissediyor yani

  • freebird5406_2  (19.11.21 11:47:39)
Twitterda en sevdiğim bot hesap muhtemelen. Zor bir hafta geçirirken bu tweeti görünce gerçekten o kaptanda kendini buluyosun. Hani o gün cumaymış gibi hissedersin, yorgunluktan ölmüşsündür ama daha çarşambadır. Tam o his işte :)

Hesabı takip ediyorum ve her denk geldiğimde favı çakıyorum, bazen rt ya da alıntı da yapıyorum ahdhdh
  • nundu  (19.11.21 11:52:58)
Oo benim favori hesabım. Ben de denk geldikçe fav rt atarım :)

@nundu +1

Tam olarak böyle oluyor bazen, lan ne biçim bir hafta diyorum bir bakıyorum daha çarşamba :/
  • chicha_v2  (19.11.21 12:08:15)