Cumhurbaşkanı neden taksicileri olumune destekliyor?

Sb

Taksicileri değil zenginleri destekliyor.
Bilmem kaç tane taksi plakasi olan zenginler var. Istenilen yapılırsa plaka değerleri düşecek.
Buna ek olarak olay İstanbul'a sorun, istanbul kendisinin kontrolu altında değil, haliyle beter olması onun mutluluğu.
Onun dışında taksicilerin çoğu (hepsi değil) boş adam, haliyle kendi seçmeni oluyorlar.
  • logisticsmanager  (18.11.21 21:17:58)
Erdoğan'ın dünürünün taksi plakası zengini olduğunu okumuştum bir haberde.
(bkz: osman ketenci)

  • chihirovekohaku  (19.11.21 03:03:07 ~ 04:35:21)
1.si yeni plaka satışından en az 15 milyar TL gelir gelecek. bunu mevcut partiye yedirmek istemiyor

2.si ufak sebep: taksicilerin, binen müşteriye hükümeti övdüğünü düşünmesi, taksici ve ailelerinin oylarını elinde tutmak
  • bir soru sorcam  (19.11.21 09:59:17)
Taksicileri hem iktidar hem muhalefet destekler.
Bu parti gelmeden once de boyleydi, yazar kasa konsun dendiginde eylem yapip koydurtmadilar 90'larda.
Ki o zaman plakalar bu kadar pahali degildi, plaka sahibi soforler vardi.

Her partide destekcisi plaka sahibi bol bol bulunur.

Zaten esnaf olduklari icin oradan da ekstra kayirilma durumlari var.
Esnaflar her donemin kazanani olmustur her zaman.
  • divit  (19.11.21 11:24:23)