[]

ytd yazmazsak ne oluyor?

herkeste olduğu gibi bende de takıntı oldu. ne desem sonuna ytd ekler oldum.

peki demezsem ne olur? biri gidip benim yorumu gerekçe gösterip bunun yüzünden 1 milyon dolar zarar ettim derse tutuklanır mıyım nedir yani?


 
bir şey olmaz ytd


  • dafuq  (18.11.21 12:51:25) 
Diyelim ki yetkili ve ehil biri olmadan yatırım tavsiyesi vermek suç, şikayet edildim ve savcı karşısına çıktım, savcıya;

"sayın savcım ben cümlenin sonuna ytd yazmıştım ama!" desem savcı dalga geçiyorum diye ceza verir bence!

"YTD ne lan?" der herhalde.
  • John Bloor  (18.11.21 13:05:59) 
hiçbir şey olmaz eğer manipülasyon yapmadıysan.

sen şimdi desen ki garan hissesi 20 lira olacak alım yapın ama öte yandan garan hissesi satarsan manipülasyon yapmış oluyorsun. ama alın diyip kendin de alırsan bir sıkıntı yok. dediğinin tersini yaparsan ceza alırsın yani. ayrıca ytd mtd kurtarmaz seni öyle bir durumda istersen ilyada destanı yaz.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (18.11.21 13:09:10) 
Hiç bişey olmaz. Bu şey gibi hani yaşlı amcaların facebook paylaşımları gibi bişey. Böyle 3 harfli bir yazı ile herhangi bir sorumluluktan kurtulmak çok saçma.


  • infernalcadre  (18.11.21 15:29:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.