[]

Voleybol sahası

Şehrimiz İstanbul. Levent, Beşiktaş bölgesinde arkadaşlarla voleybol oynacagımız bir yer bakıyoruz. Zeminin profesyonel olmasına gerek yok. File olsun yeter, beton zeminde olur.

Nerelere bakalım?Voleybol sahası olan bir park benzeri yer biliyor musunuz? Eğer bulamazsak voleybol sahası kiralama opsiyonunu da düşünüyoruz. Bunun için hangi nereyle görüşelim? Üniversitelerde bu hizmet var mı?


 
Okul bahçelerinde şanslıysanız hazır voleybol sahası bile bulabilirsiniz. Kendinizi güzel ifade ederseniz güvenlik de bir şey demeyecektir. ya da direkt böyle bir yer bulursanız okul müdürüyle irtibata geçip hocam file bizden öğrencilere hediye olsun alıp takalım yerine öyle oynayalım diyebilirsiniz.


  • onemoremile  (17.11.21 17:31:45) 
güvenlik falan değil de okulsa direkt okulun müdürü veya ilgili yerin yetkilisiyle görüşün.


  • paintov  (17.11.21 20:46:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.