[]

neden israil değil de avusturya playoff'lara kaldı?

puan ve genel averajlar eşit. bu durumda daha çok gol atmış israil'in çıkması gerekmiyor muydu?
 
ben futbolla ilgili olmadığım için aklımda kalmadı, o yüzden birkaç kelime yanlıştır ama "uluslar kupasından geldi" gibi bir şey okumuştum.


  • michael_knight  (17.11.21 14:42:04) 
avusturya ve çek cumhuriyeti uluslar kupasından playofflara kaldı. grupla alakalı değil. eğer grubunu 1 veya 2 bitirseydi uluslar kupasında sonraki en iyi derece yapan takım onların yerini alacaktı.


  • glamdr1ng  (17.11.21 14:44:03 ~ 14:44:17) 
10 lider dogrudan dünya kupasi'na katiliyor. 12 takim play-off oynuyor, bunlarin da ucu gidiyor kupaya.

12 takimdan 10'u grup ikincileri. diger iki takim ise kendi gruplarinda ilk ikiye giremeyen ama uluslar ligi gruplarini lider bitiren en iyilerden geliyor.

uluslar ligi'nde a ligi gruplarini ispanya, italya, belcika ve fransa kazanmisti yanlis hatirlamiyorsam. bunlarin hepsi dunya kupasi elemelerini de ilk ikide bitirdi.

b ligi'nde ise galler, cekya, avusturya ve macaristan kendi gruplarini lider bitirmisti.

galler ikinci olup play-off yaptigi icin en iyi diger iki takim olan avusturya'yla cekya aldi bileti.

israil'le alakasi yok yani.
  • der meister  (17.11.21 15:11:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.