tatil rezervasyonu ve kredi kartı sorunsalı

selamlar. erken rezervasyon yapmak istiyorum ağustos ayı için. tutar 25.000-TL. sorun şu ki şu anda bu tutarda altınım var, ödemeyi de bunu bozarak yapacağım ama ödemeyi hemen yapmak istemiyorum zira altın sürekli yükseliyor. kredi kartıyla 9 taksit almak istiyorum fakat hem benim kartıma bu kadar taksit yapılmıyor hem de limitim 12.000-TL

sorum şu, bonus karta vade farksız 9 taksit yaptırabiliyorum, şimdi garantiye gidip 25 bin lira limitli bonus kart istiyorum diye başvuru yaparsam ve olumsuz sonuçlanırsa bu durum findeks skorumu etkiler mi? skorum 1506 idi 5 ay kadar önce rapor aldığımda, o günde beri herhangi bir aksatma olmadı heralde en az o seviyededir şu an da.

veya başka bir önerisi olan var mıdır?

emin olmamakla birlikte garanti bankasına başvurup 0 lira limitli kart gelebilir. mevcut kartını kapatıp bonusa başvurman lazım. bana bile 20000 liralık kart verebiliyorlarsa 25000 sorun olmaz. ama bana bu kadar limitli kart verin dersen vermeyebilirler. ilk aldığımda limit 1000 liraydı ve sıkıntı çekmiştim. hayatımdaki ilk kredi kartım olduğu için de olabilir tabi.

  • sutlu nescafe  (16.11.21 22:24:38)
25bin limitli kredi kartı düzenli geliriniz varsa çıkar büyük bir limit değil artık

  • mg3929  (16.11.21 22:41:00)
Bankaya gidip uğraşmanıza gerek yok telefon bankacılığı üzerinden limitinizi arttırabilirsiniz sırası ile ilk seferde yüksek talep ederseniz onaylamazlar önce 15-16 yapın daha sonra 20 daha sonra 25 yaparsınız

her yükseltmede maaşınızı yüksek olarak söyleyin yada tuşlayın olacaktır.
  • horizon  (16.11.21 22:58:54)