[]

Superonline mı ttnet mi?

Vodafone net yaklaşık 40 gündür arıza var diyerek internet hizmeti veremiyor. Defalarca btk’ya şikayet ettim. Muhtemelen cezasız şekilde çıkacağım.

Şimdi ttnet mi turkcell mi sizce? Vodafone 16 mbps 90 tl sınırsız kullanıyordum ama tabi hız max 6-7 mbit isi. LokAsyon istanbul-sultangazi

100-120 tl kadar verebilirim.

Değerli cevaplarınızı bwkliyorum

 
turknet'e baktınız mı? 100 lira, taahhüt yok, altyapı ne kadar izin veriyosa o kadar hız veriyor. Müşteri hizmetleri de fena değil. Eğer türknet düşünürseniz davet kodu verebilirim, bi ay bedava kullanırsınız :)


  • nundu  (14.11.21 20:11:08) 
vodafone çoğu yerde turkcell alt yapısını kullanıyor.
ttnet alt yapısını kullanan firmaları deneyebilirsin. ben gibir.net kullanıyorum memnunum. 90 tl ye 100 mbps alıyorum. yani bir de modem alman gerekiyor tabi.

  • yeahbutso  (14.11.21 20:12:02) 
superonline "fiber" varsa binanızda superonline.


  • posthuman  (15.11.21 14:42:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.