kredi karti avans ucretinden kacmak

epey yuklu bir miktari tek tek cekecegime bununla bitcoin vs alsam sonra bitcoinleri bir sekilde yurtdisindan turkiye'ye transfer etmem mumkun olur mu?

yani amacim tamamen her cekisteki ucretten kacinmak, limit dusuk oldugu icin, epey bir masraf olacak yuksek bir meblag cekecegimden. araci sitelerden hangisine kredi karti ile para yatiriliyor ve sonra o aldigim bitcoini turkiye'ye nasil transfer edebilirim? boyle bir yol, yontem vs var mi?

ya da bitcoin ile yatirip daha sonra banka hesabina vs cekebilir miyim? yoksa illa ayni yontem ile mi cekmek gerekir?

Herhangi bir coini bir ülkeden bir ülkeye transfer etmek diye bir şey yok aslında, her şey blockchainde duruyor zaten. Binance Türkiye hesabı açtıktan sonra btc’yi buraya gönderip TL’ye çevirerek Türkiye’deki banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

  • orient blue  (14.11.21 14:55:09)