[]

alternatif mining'ler ya da gelecekte düşünebileceğimiz teknolojiler

malum yakın zamanda eth 2.0 ile mining olayı tamamen bitecek. acaba benzeri neyi kovalamamız gerekiyor kripto paralar için? bir kaç başka coin mining'ine baktım da hem gelecek vaat etmiyor hem aşırı dalgalı falan. bi ara chia coin çıktı hdd'ler üzerinden mining yapabiliyorduk sistem çok mantıklı olsa da aşırı yığılmadan dolayı gelirleri anlamsız azaldı.

gelecekte mining ya da başka neler acaba fırsat olur? al-sat ya da direkt yatırım harici


 
Ben gelecekte pow sistemi yani mining olacağını zannetmiyorum. Modern kriptoparalarda bu zaten yok. Gelecekte ne fırsat olur diye bir soruya doğru cevap veren zaten milyarder olur.


  • bana kedicik derdi  (14.11.21 12:19:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.