[]

Madrid-internet

Bir kaç gün için Madrid'de olacağım ve sürekli internete bağlı olmam gerekecek.

prepaid simcardlardan almayı planlıyorum ancak daha önce hiç kullanmadım. TC numaramı da kullanabilecek miyim? çünkü sürekli açık olması gerekiyor. en uygun yöntem nedir sadece internete ihtiyacım var ve sadece tek telefonum var.

Şimdiden teşekkürler

 
Yedek bir telefon ya da varsa vınn gibi bişey alıp ispanyol simini takarak hotspot yapabilirsin. Bildiğim kadarıyla ispanya paketler/hız/fiyat bakımından avrupa'nın gerisinde biraz, ama yine de şöyle bir baktığımda 15€/20 gb var yoigo'da. Genelde sim+aktivasyon ücreti alırlar heralde 30€ falan olur. Türkiye'de kullandığın operatörün 300tl'ye 20 gb veriyor mu ona göre değerlendirebilirsin.


  • mirafiori  (13.11.21 17:16:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.