Kombiye termostati kim bağlıyor?

Kablosuz bir termostat aldım. İki tane elektrikçiye sordum biz anlamayız dediler. Termostatin şirketini aradım onlar da saçma bir numara verdiler. Internetten baktım kendi takanlar var ama ben pek anlamam. Ne yapacağız?

sen yapıyorsun. kullanım klavuzu olsa gerek ayrıca youtube da nasıl yapılacağını gösteren videolar vardır.

  • bdsm izmir  (12.11.21 16:33:25)
Adres neresi? 50 tl'ye yaparım, bi de yol parası isterim.

  • Kirmizibavul  (12.11.21 17:05:24)
Aslında çok basit, her kombide termostat bağlamak için altında, bağlantı kutusunda vs kolay ulaşılabilecek bir yerde, termostat bağlamak için bir klemens olur.

Bu klemens kart üzerinde lehimli sabit bir klemens olabileceği gibi basit seyyar bir klemens de olabilir.

Kombilerde termostat bağlı değilse bu klemensin iki ucunu birbirine bağlayan köprüleme kabosu olur.

İşte bu kabloyu çıakrıp oraya termostat alıcısndan gelen iki kabloyu gireceksiniz, hepsi bu kadar temelde.

Alıcı ve verici arasında iletişim zaten kablosuz.

Bu işlere eli yatkın bir arkadaşınız ile çok kolay yaparsınız, işlemden önce kombi sigortasını kapatın.

Kombinin klavuzuna ya da o modelin youtube videolarına bakıp klemensin yerini öğrenin.
  • John Bloor  (12.11.21 18:01:03)
John, ama aç kapa değil de modülasyonlu bi termostatsa soket de olabilir gibi geliyor bana.

en iyisi termostatın ucu nasıl, kombinin girişi nasıl, önce ona bakmak lazım.
  • kibritsuyu  (12.11.21 18:12:56)
kombiyi yapio ya Termostat

  • all girls dream  (12.11.21 19:05:31)