[]

Teams'te Sürekli Meşgul/ Online Görünenler

Selamlar,

Az önce bir kişi Teams'te DND görünürken maili telefonundan cevaplayınca şüpheye düştüm:)

Bilgisayardan uzaktayken de online görünebilmenin bir yolu mu var Teams'te?

Bildiğim kadarıyla Communicator'da ayarlardan ayarlanabiliyordu bu ama Teams'te "set status" yapsanız bile bir süre sonra Away göstermiyor mu?

Telefonundan mı uygulamayı kullanmış olabilir?

Teşekkürler

 
Bilgisayar başındayken zaten online görünürsün. O kısmı tam anlamadım. DND de elle ayarlanabilen bir durum. Zaman ayarına göre bir süre sonra Away oluyorsun. Bu doğru. Bu ayarı kendin de yapabiliyorsun ama genelde IT buna müsaade etmiyor. Away görünürken mobil uygulamayı açarsan yine Online olursun. Hatırladığım kadarıyla yanına Mobile ibaresi düşüyor. Skype'ta öyle, Teams'de de öyledir.


  • himmet dayi  (11.11.21 15:51:45) 
1 toplantı oluşturuyorsun ve o toplantıya giriyorsun.

Başkası olmasa da ne ekran kapanıyor ne de away'e düşüyorsun :)
  • materyalist imam  (11.11.21 17:46:25) 
katılımcısı olduğum toplantılara giriş yapmasam bile zamanı geldiğinde "in a call" görünüyorum. bazen hoşuma gidiyor bu durum. gereksiz dürtülmelerden kurtuluyorum.


  • tabudeviren  (11.11.21 20:07:15) 
Set status den istediğin ayarı yapabilirsin. Offline ken bile msj atlıp alınabiliyor


  • imansiz peynir  (11.11.21 21:31:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.