[]

şu eski kağıt paraların ederi nedir?

şunların 3-5 ederi var mı? nereden satabilirim? hepsine toplu olarak 50 lira verseler de satarım.
 
elindekilerden bende deste deste var üstelik ilk çıktığı günki gibi. internette bu tür paraların çok yüksek meblalara satılmaya çalışıldığını göreceksin ama muhtemeln belki 5 belki 10 lira yapacak belki onu da yapmayacak.

istisna olan konu üzerindeki bazı seri numaraları işte belirli bir seri ilk basım olması falan onlar önemliymiş de, onları da sen araştır.

bendeki paraların bir kısmı

disk.yandex.com.tr

meraklısı değilim, rahmetli dedemin kilitli bi dolabı vardı içinden çıktı.
  • killerbee  (11.11.21 15:42:17 ~ 15:58:16) 
Elinizdeki paraların bir özelliği yok. Koleksiyoncularda zaten bolca vardır. Özel bir sei olmadığı sürece para etmez. Belki "çil" olsaydı hepsine 20-30 tl veren olurdu. Bu haliyle bir değeri yok.


  • lancelot du lac  (11.11.21 17:59:57) 
özel seri olup olmadigini nasil anlarim peki?


  • ahm1  (11.11.21 19:53:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.