[]

30k tl için kredi mi çekilir döviz mi bozulur ?

30k liralık bir harcama için kenardaki dövizi bozmak mı mantıklı yoksa kredi çekmek mi ? ekonomi bilgim sıfırın biraz üzerinde, size sorayım istedim.
 
ytd değildir.

hiç bir şekilde döviz bozmam.
  • killerbee  (11.11.21 14:29:53) 
ben kredi çekerdim. çektim de.
edit: yani bu yazdığım yatırım tavsiyesi değil ama yine de ytd.

  • prole  (11.11.21 14:42:48 ~ 14:43:38) 
şimdilik fikrim 18 kasımdaki karara göre kredi çekmek yada döviz bozmak. bakalım.


  • ismim ibrahim  (11.11.21 14:47:56) 
Kredi cekerdim ve oyle de yaptim.


  • ala09  (11.11.21 16:09:11) 
vade ne kadar?


  • nuisance  (11.11.21 16:26:28) 
Geçen senelerde çok çok daha azı için krediyi tercih ettim. Pişman değilim. Gerçi halen ödüyorum orası ayrı konu


  • epitaf  (11.11.21 18:29:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.