İdrar sonrası akıntı - Mesaneyi tam bosaltamamak

Ne kadar sallarsan salla, dona düşer son damla

Demişler ama benimkisi son damla değil maalesef :/ idrar sonrası iç camasirimda rahatsızlık verecek kadar ic camasirimda ıslaklık olarak kalıyor.

Ürolojiye gittim, sözlü muayene 30 saniye tuttu. "25 yasindan sonra her erkekte olur bu, yapacak bir sey yok" dedi doktor. Ama cok rahatsiz ediyor dedim, peceteyle sil dedi. Silmek de yetmiyor, artik ic camasirimin ön tarafina pecete koyuyorum tuvaletten cikinca.

Agri, sizi, kan, revan hicbir sey yok. Doktor sadece bu durumun ileride prostat habercisi olabilecegini soyledi.

Ben bu olaydan nasil kurtulurum ya. Tuvalete gitmekten soğudum yemin ederim. Gercekten 25 yastan sonra her erkekte oluyor mu bu?

Her idrar sonrası perine denen o ara bölgeye baskı yapacaksın o şekilde mesanede kalan idrar tamamen boşalır öyle öyle devam edersin.

  • izza  (10.11.21 22:01:09)
Aslinda yaklasik 1 yildir bu yolu yapiyordum akinti olmuyordu ama son 1 aydir o yöntemi yapsam bile tam boşalmıyor.

Sirf bu yuzden alafranga yerine alaturka tuvalet kullaniyorum hatta.
  • Dimi  (10.11.21 22:04:11)
İdrardan sonra gelen yapışkan sıvı ise ona vedi denir. Normaldir.
Hastalık habercisi olduğunu duymadım hiç. Ayrıca istinca ve istibrayı her zaman uygulayın.

  • Erva  (10.11.21 22:04:21)
ya ben erkek değilim ya da her erkekte olmuyor. bir dönem kısa süreliğine olmuştu gerçi. bir süre erkek olmuşum demek.
işedikten sonra kendini kasarak öksürmek de işe yarayabilir.

  • d e j i n  (10.11.21 22:04:41)
Oturarak mı işiyorsunuz? Oturarak deneyin.

  • prole  (10.11.21 22:27:36)
@prole

Hep oturarak. Artik tam yapabilmek icin, kucuk tuvalete girince bile 10 dakika oturuyorum :/ yap cik uzun zamandır yok.
  • Dimi  (10.11.21 22:29:10)
Tam bilmiyorum ama prostat muayenesi gerekiyor olabilir sözlü olarak kısaca muayene etmiş yollamış. İlgi alaka gösterecek bir doktor bulmanız lazım gibi geldi. 25 yaş diye abartmış bence doktor, sonuçta her erkekte olacak bir şey değil ve yaş genç. Başka doktor bulun mümkünse ve detaylı araştırma isteyinx

  • izza  (10.11.21 22:44:05)
google'dan 'Kegel egzersizi' konusunu teferruatıyla bir araştırmanın epey işe yarayacağını düşünüyorum.
Nedir, Erkeklerde ne işe yarar vs.

  • Mirket  (11.11.21 00:09:49)
Oturarak işeme mitine kapıldığınız için böyle oluyor. Ayakta işemeyi deneyin.

  • zoghurt  (11.11.21 00:50:58)
Oturarak işedikten sonra bir süre daha beklerim ben hep, mutlaka bir dk kadar süre içinde bir miktar daha idrar geliyor.

En sonda da penisi sıvazlayıp tuvalet kağıdı ile ucunda kalan tüm damlacıkları alırsanız pek sıkıntı olmayacaktır.

Hala daha oluyorsa başka bir doktor şart +1
  • John Bloor  (11.11.21 11:29:23)
geçmiş olsun.

prostat masajı öneriyorum. doktor değilim, erkek de değilim.
ama bir bakın bence

www.instagram.com

roseanne Hampton
roseanne085 bişi
  • janderzel zartanyan  (11.11.21 20:16:09)