oyun konsolu alacagım ne alayım bütçe kısıtlı?

oyuna sürekli para veremem internet tabanlı ucuza oyun alacagım konsol tavsiyeniz nedir?

xbox mu yoksa ps 4 mu?
xbox ise hangisi?

Xbox+gamepass.
Hangisi olduğunu bilemem bende ps4 var ama xbow gamepass ile ciddi fark koyuyor.

  • logisticsmanager  (09.11.21 16:23:21)
ps kullanıcısı olarak ps önermiyorum. oyunlar aşırı pahalı. oyuna fazla para vermeyeyim diyorsan konsol mantıklı değil ama ps4 diyorsan bütçe kısıtlıdır diye düşünüyorum. pc toplanmaz yani. o yüzden xbox. sürümünü bilemiyorum ama günceli yine pahalı.

  • himmet dayi  (09.11.21 16:25:21 ~ 16:25:34)
bende de ps4 var ama xbox series s + game pass almayı düşünüyorum. arkadaşların dediği gibi güncel ps4 oyunlarının fiyatları olacak iş değil.

  • ravenclaw  (09.11.21 16:32:06)
xbox series s ve game pass aldım. hem 300-400'e yakın oyun passin içinde hem de markette bir sürü indirim oluyor. 20-30 türk lirasına bir çok büyük oyunu aldım. ayrıca forza 5 gibi büyük oyunlar çıktığı gibi passe geliyor.

  • rich folks hoax  (09.11.21 16:58:01)
Xbox Series S + Xbox Game Pass +1

Ayda 30 TL'ye istemediğiniz kadar oyuna erişim şansınız olur.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (09.11.21 21:22:26)