[]

chrome android'de reklamları engelleyebiliyor muyuz?

bir eklentiyle falan oluyor mu yoksa başka browser mı çare?
 
Adguard engelliyor bende. Youtube hariç her uygulamadaki reklamı engelliyor hatta.


  • mysticriver  (09.11.21 00:41:22 ~ 00:41:52) 
Alternatif olarak Opera browser öneririm, YouTube reklamlarını dahi engelliyor fakat örneğin kaçak dizi film sitelerindeki bet reklamlarını engelleyemiyor.


  • lappuntamento  (09.11.21 01:11:29) 
@mystic indirdim simdi ama 2019dan beri chromeda hicbir reklam engelleme eklentisi calismiyor diyor uygulama.

Su degil mi? play.google.com
  • floydian  (09.11.21 01:22:44) 
@floydian Ben premium apk'sını bulup indirmiştim googledan.


  • mysticriver  (09.11.21 01:38:23 ~ 01:38:39) 
Telefonun network ayarlarında dns adresi olarak "dns.adguard.com" adresini ekledim, reklamla karşılaşmıyorum pek fazla bu yüzden.


  • bigcaptain  (09.11.21 08:53:39) 
Chromium tabanli baska bir sey kullan.
Yandex browser,brave falan ustune de adguard cak.

10 yildir sanirim reklam gormedim.
Firefox'da da cikmiyor ama benim telefonda stabil degil.
  • divit  (09.11.21 10:50:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.