[]

black friday - alışveriş

malum, alışveriş siteleri kampanyalarla yardırmaya başladı.

gerçek indirim görebildiniz mi?
neler aldınız?
neler almayı planlıyorsunuz?
bunu mutlaka kaçırmayın dediğiniz indirimli ürün var mı?

 
O'Reilly üyelik, bugün son günmüş. Hala dünya para


  • dreamnesiac  (09.11.21 00:03:07) 
google'dan baktım özellikle kaçırmıyayım diye 29 kasım yazıyordu. eğer türkiye için başka bir zaman varsa söyleyin de benim de almak istediğim çok şey var, belki bir tanesi dolara rağmen denk gelir :)


  • killerbee  (09.11.21 01:43:26) 
Özellikle o gün için beklediğim bir kahve makinesi var. Trendyol bu hafta 100 lira düşürdü ama hala ayırdığım bütçenin üstünde.

Ben yıllarca hiç sağlam bir indirime denk gelmedim açıkçası güvenim yok ama bir umut, bekliyorum yine de.

Bu arada bu yıl Black Friday 26 Kasım.
  • mutekebbir  (09.11.21 09:04:31) 
Bf indirimlerini hepsiburada da, trendyol da erken baslatiyor son birkac yildir. Artik 26 kasim gibi tek bir gune sigdirmiyorlar


  • bradshaw  (09.11.21 15:04:47) 
laptop ihtiyacım vardı. indirimde görünce aldım
www.eksiduyuru.com

ihtiyaç olmayan şeyi almak saçma bence
  • dafuq  (09.11.21 15:15:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.