[]

Outlook- Maillerinizi Nasıl Sınıflandırıyorsunuz?

Her hafta 100-150 tane yağıyor.
Kural atayabilirim ama büyük kısmını tek tek okumam gerekiyor.

Arşiv'e klasör yaratıp sınıflandırınca da çok farklı konuda olduğu için hızlıca bulamıyorum. Kişiye göre grupluyorum. Konuya göre ayırıp altına da sub folderlar mı yapsam? Bin tane olur herhalde :)

Siz ne yapıyorsunuz?

 
Konuya ya da gönderene göre kategoriilerw atıyorum, direk o klasöre gidiyor. Mesela

Sistemden otomatik gelenler konusuna göre bi yere
Çalıştığımız bi müşteri şirket varsa mail uzantısına göre bi kural atıyorum o şirketten gelen mailler hep aynı klasöre düşüyor.
Direk tüm ekibe ya da birime arılan otomatik subjectli mailler varsa onlara bi kural verdim.
İk nın attığı bilgilendirelere bi kural atadım. Gormatları ve göndereni sabit oluyor çünkü.
Geri kalanları da konusuna göre, projesine göre klasöre atıyorum.
  • zimbirik  (08.11.21 23:07:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.