çocuk yatağı tavsiyesi

çocuğu olanlara teknik bir sorum olacak. 2,5 yaşındaki oğlumuz için montessori mobilya aldık. Yatağı konusunda seçenek skalsı çok geniş. Teknik özellikler de hakim olmadığımız bir alan. yaylı lanlar var sünger olanlar var bambu kumaşlılar falana karışık. 1000 tl yi geçmeyecek şekilde 100*200 boyutlarında yatak tavsiyelerinize açığım.

Gelişim yatak Ankara. Üzerine tanımam.

  • iddaaci  (08.11.21 17:38:39)
biz de oğlanın bebekliğinden beri bunu araştırdık, en iyisi olsun dedik, omurga sağlığı, kemik gelişimi falan dedik. bebeklik yatağına yataş agu aldık, yatak büyüyünce işbir'den modelini hatırlayamadığım latex süngerli bir model aldık.

lakin bu bebe bebekliğinden beri kendi yatağından kalıyor, gelip bizim yanımıza giriyor, oturma odasında koltukta sızıyor, iyice bebekken sokakta uyuyor, saatlerce pusette, oto koltuğunda uyuyor. yani bu kemik gelişimi, omurga bilmemnesi falan laflarına çok takılmayın, alayı reklam kokan hareketler. zaten bebekliği geçmiş, belli yaşına gelmiş.

yatak ölçünüz 100x200 olduğuna göre koca adam olana kadar kullanacaksınız demek ki. gidip bir yatak mağazasına, mesela işbir'e kendiniz yatıp deneyin, en rahatını, en tavsiye edilenini alın.

bidi bada bidi bada diye kalkıp sizin yatağa gelip sizi tepeleyip yataktan attığında siz de rahat edersiniz :)
  • kibritsuyu  (08.11.21 20:43:05)