iphone se 2020 alınır mı?

arkadaşlar aranızda kullanıp memnun olan ya da olmayan var mı?

sizce bu fiyata alınır mı?

kamerası, android cihazlara göre güzel bir performans ortaya koyuyor mu?

bataryasının pek iyi gitmediği vs yazıyor, doğru mu?

iphone xr ile se 2020'yi karşılaştırırsak hangisi daha mantıklı olur?

SE parasından dolayı alınabilir tabi, xrden çok daha iyi, ama biraz daha koyup 12 mini alınabilir bence, ilk çıktığında iyiydi, şimdi olsam almazdım

  • efruz  (07.11.21 20:56:53)
Eşim 12 mini alınca se 2020 bana kaldı, kamera ile çok bağınız yoksa kasmayan, güzel bir telefon işlemcisi açısından sizi götürür uzun süre. Ufak telefon kullanmayı unuttuysanız zor olacak alışmak ekran küçük. Fakat önceki telefonumda bileğim ağrıyordu tekelle mesaj yazarsam bu ortadan kalktı. Oldukça memnunum. Samsung note 10’dan geçiş yaptım kamera ciddi fark ediyor ama benim için problem değildi.

  • kullanıcıadımbuolsun  (07.11.21 21:01:31)
Şirket verdi; güzel ben mutluyum. Öyle telefondan çok beklentisi olmayan kişi için ideal.

Batarya süper değil. Öyle aktif kullanirsaniz biraz zorlanir.
  • logisticsmanager  (07.11.21 21:05:06)
Türkiye'de satışa çıktığı tarihten (Temmuz 2020) beri 256 gb'lik olanını kullanıyorum, gayet memnunum.

Hafıza fazla geliyor, 128 gb olanı bence ideal. Şu an 5610 lira hepsiburada'da kaçırmayın (www.hepsiburada.com)

Apple Türkiye'de 6300 lira (www.apple.com)
  • gokhanbulut  (07.11.21 21:07:20 ~ 21:11:04)
Şirket verdi. Bugün ilk kez kullanıyorum. Sabah şarjdan aldım şu an pil %41 gösteriyor. Ekranı çok küçük. Kendi telefonum Huawei P20 Pro çok çok üstün bu iPhone modeline kıyasla.

  • pispinti  (08.11.21 14:05:49)