[]

0-1 yaş erkek bebek oyuncak

Merhabalar, 1 yaşına basmak üzere olan arkadaşımın çocuğuna bie hediye vermek istiyorum. Faydalı bir oyuncak tavsiyeniz olursa çok sevinirim. Bütçem 250 Tl civarında. Şimdiden teşekkürler
 
  • all girls dream  (06.11.21 21:20:48) 
eğitici müzikli tabletler var. fisher price yine.


  • xrated  (06.11.21 21:24:08) 
bebegim yakinda 1 yasina girecek ben oyuncaktan ziyade her firsatta kitap aliyorum kendisine. simdi ve ilerisi icin. simdilerde cirt cirtli kitaplar cok seviliyor mesela 4lu satilanlari var. su set gibi mesela:

ty.gl

benzer sekilde magnetli kitaplar da ilgi cekici oluyor:

ty.gl

ama eger ille de oyuncak almak istiyorsaniz soylendigi gibi legolar omurluk oluyor yalniz henuz hala oral donemde oldugu icin kucuk parcalilar sakincali olabilir, lego duplo serisine bakabilirsiniz.
  • in vino veritas  (06.11.21 22:57:52) 
Aktivite masası olabilir.


  • cilekli krep  (07.11.21 12:15:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.