[]

5-6 bine düzgün telefon

Babam 6 yıl önce aldığımız Huawei P7'yi hala kullanıyor. Artık baya kasmaya başlamış (fakat hala kullanılabilir halde ha)

Şimdi babam telefona pek para vermek istemez, ben black fridayde falan bir şey denk getirip hediye edeyim diyorum.

Samsung A52-A72 nasıldır? Alınca telefon-internet-bazı app'ler ile 5-6 yıl götürecek ne var sizce :D Kullanıcı tertemiz kullanan teknolojiden anlayan (ama en yeni şeyi istemeyen) biri. Bir önceki android telefonun 6 yıl gittiğini göz önünde bulursanız...?

edit: ben olsam iphone diyebilirim ama androidi daha iyi biliyor değişmesin şimdi.

 
iphone se tabii ki. 5-6 yıl çok rahat kullanır. iphone'a geçsin, kolay alışır.


  • himmet dayi  (06.11.21 01:56:33) 
A52 tavsiye ederim. Uzun süre kullanır muhtemelen.


  • beni sen öldürme  (06.11.21 03:40:44) 
A72 aldim memnunum. Ekranı 6.8 inch. Büyük olması belki gozleri için daha iyi olur. Çok büyük derseniz a52 var.


  • dafuq  (06.11.21 06:49:22) 
S20 fe (snapdragonlu model) ya da a52.


  • signore  (06.11.21 08:46:23) 
S20Fe(snapdragonlu) bomba gibi, A52 almiskene A52s alin derim performansi düz A52 biraz daha iyi, zaten düz A52 kalkacak piyasadan.
Iphone a da hemen alisabilir kulanmasi kolay en ucuzu iphone se 2020 ama ekrani ufak.

  • samiabi19  (06.11.21 15:10:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.