[]

Covid olmak için Tat alamama durumu tek başına bir neden midir?

Merhaba,

yakın bir arkadaşım şuan test yaptırdı ve sonucunu bekliyor. Sadece tat alma duyusunu kaybetmiş. Başka da bir belirtisi yok. Ben de merak ettim ve sizlere sormak istedim. Tad alamama tek başına bir neden olabilir mi?

Teşekkürler..

 
%100 covid. Tek başına en güçlü neden tad alma duyusunu kaybetmesi.


  • burty  (04.11.21 23:30:27) 
Koku belki grip kaynaklı olabilir ama tat kaybı hiç normal değil. Covid olduğumda simit yiyip tat alamamıştım çok tuhaf susam tadı alamamak.


  • beyaban  (04.11.21 23:57:47) 
Ben ilk başta sadece tat kaybıyla suphelendim, sonra koku da eklendi. Tüm süreçte de başka bir semptom olmadı.


  • fraise  (05.11.21 00:43:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.