[]

ios'den android'e taşınma süreci

fotolar sorun değil onları zaten pc'de yedekliyordum yine hepsini pc'ye alıp komple sileceğim, rehberdeki kişileri de yapmayı biliyorum başka aklıma gelmeyen bir konu var mı?
 
whatsapp konusmalarini da aktarabilirsin. kayitli sifrelerin varsa onlarla da ilgilenmen gerekir.


  • fakyoras  (04.11.21 22:59:12 ~ 22:59:28) 
google authenticator tarzı bir şey kullanıyorsan mutlaka onu da yedekle.


  • roket adam  (04.11.21 23:40:18) 
Oyun oynuyorsan, Facebook filan gibi birşeyle bağla da ilerlemen kaybolmasın.


  • etna  (04.11.21 23:54:35) 
Valla hepsi cok iyi oneriiler hele hele good auth ve whatsapp unuturdum kesin :D


  • floydian  (05.11.21 12:16:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.