[]

istanbul tuzla'da hangi mahallelerde kalınmaz?

muhit olarak hangi mahallelerden uzun durun dersiniz? şurası iyidir dediğiniz bir yer var mı? site vs. de olabilir.

kiralık daire için.


 
mahalle olarak bilemiyorum ama e5 üzeri muhitleri tavsiye etmem (Evora hariç)


  • barabas  (04.11.21 19:57:45) 
Aydınlı mahallesinde kalınmaz Organize sanayi, deri sanayi vs. ne kadar ağır ve zehirli gaz çıkaran sanayi varsa burada.

Akfırat ve Orhanlı her yere uzak ve nüfus dağınık, çoğunlukla atölye, iş yeri vs.

Postane ve Cami mahalleleri eski Tuzla mahalleleri, deniz kenarına yaklaştıkça eski yazlık siteler. Tek artısı denize yakın, minibüs,otobüs vs. var. Eski yerleşim olduğundan market, okul var.

Aydıntepe - Evora İstanbul sitesinin yer aldığı mahalle (İstanbul'un en büyük projesiydi 5500 konut) Ancak mesela A Parsel E5'e epey uzak (Gerçi A ve B parsel Pendik diye geçiyor sanırım), yürüyerek çok zor. C,D,E Parseller daha yakın. Kasaba gibi olduğundan site anayol üzerinde File,A101,Çağrı,Carrefour,Migros,Bim gibi marketler var. Doğa Koleji var. Minibüs geçiyor. Paralı olarak Tavşantepe metroya sabah ve akşam servis mevcut.
  • Northern Mariner  (04.11.21 22:54:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.