İş yerine ait internet sitesinin Masaüstü versiyonu

Masaüstü versiyonunu kullanımda hiç bir sıkıntı yok. Ama bazı yerlerde onay butonları gözükmüyor. İlla pc ye geçmem gerekiyor. Mobil uygulaması zaten yok. Yani o onay butonları nereye kayboluyor. Puffin de denedim operada. Telefondan bu işi çözersem yanımda notebook falan taşıma sorunu çözülecek.

o sorun web sitesinin tasarım ve kod kısmıyla alakalı ama şu şekilde çözebilirsiniz;

mobil chrome'da sağ üstteki ayarlar kısmında "masaüstü görünümü" seçeneği var. buna tıkladığınızda ekran mobil moddan çıkıp masaüstü moda geçiyor. yani o onay kutularının olduğu kısımlarda bunu aktif edip kullanabilirsiniz. diğer browserlarda var mı bilmiyorum.
  • RojoElefante  (04.11.21 19:48:09)
İşte onu yaptığım halde olmuyor. Sadece bazı menülerde bu dediğim sorun var.

  • myopati multi minicore  (04.11.21 19:52:30)
Telefonu yan çevirip bakmayı denediniz mi? Belli bir ekran genişliğinin altında o butonlar kaybolacak şekilde ayarlanmış olabilir, yan çevirip genişletince belki o sınırı geçer.

Şu uygulamayı da bir deneyebilirsiniz: apps.apple.com
  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (04.11.21 21:13:38 ~ 21:25:44)
@gsgsgs yan çevirdim işe yaramadı. Tabletde dediğiniz uygulamayı kurdum. Açılan onay sorusu penceresi aşağı kadar uzatmadı olması gerektiği gibi açıldı ilk kez. Ama yine buton gözükmüyor. Sizce başka ne olabilir?

  • myopati multi minicore  (05.11.21 15:41:30)