yatırım tavsiyesi - coin

selamlar, ben 0 bilgimle, arkadaşlarımın tavsiyesi bir portföy havuzu oluşturup, bu coin olayına girdim. ama bilgim 0. arkadaşım sadece şunları şunları al dedi.

yaklaşık 2-2,5 ayda %50 ye yakın kar yaptım ama biraz da çekiniyorum açıkcası. coin expertleri bundan sonraki süreç için genel olarak beklentisi nedir ? bu şekilde devam edecek mi sizce, tutmam mantıklı olur mu yoksa karını yapmışsın çık artık bundan sonra düşüşe geçebilir mi ?

tikler hazır

birkaç ay daha boğa yaşayıp ayı sezonuna girileceğini düşünüyor bu işlerle ilgilenenler.

  • candide  (04.11.21 18:00:20)
Ben su an hic alim yapmiyorum zira eninde sonunda dusecek piyasa. O zaman alirim. Gerci genel olarak coin almiyorum, sadece Bitcoin.

Cekinmen normal zira %100 kumar
  • hot potato  (04.11.21 20:12:15)
Bundan sonraki süreç için şu zamana kadar olan sürece bakarsanız çok daha genişler vizyonunuz. Çünkü btc için konuşursak, ortada sürekli yükselen bir şey var ve bu böyle gidecek. Her yıl 'eyvah eyvah düşüyor' bitcoin balonu haberleri çıkartıyor, sonra her yıl olduğu gibi yeni bir all time high yapıyor. 10$'dan 60K+$ olan bir şey, ileride tabii ki 1mil $ olacak.

Benim tavsiyem tüm bu konulara biraz geriden bakmak daha geniş bir bakış açısı ile.

Basın tüm parayı crypto ya demiyorum tabii, fakat gelecek bu teknolojide. İşe teknoloji ve ekonomi açısından bakarsanız (fiat) itibari paranın, bankaların vs. ne kadar geri ve zarar olduğunu görebilirsiniz
  • awareim  (05.11.21 08:51:24)