Bu Site Dolandırıcımı daha önce bu işi yapmış olan varmı ?

tavsiye edermisiniz ?

www.instagram.com

Site yok, yüksek ihtimal dolandırıcı, böyle işler arıyorsanız mahallenizde vardır birileri ypaan onlardan bulun.

Bunların amacı galiba sizden önce depozito gibi bişi almamız lazım diyerek para almaları
  • atom karincanin torunu  (04.11.21 17:06:37)
Yorumlar kapalı.
Kesin dolandırıcı.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (04.11.21 17:08:43)
yalanın tillahı

"Bu işin aylık net kazancı 2500TL Ve 5000TL arasında değişiyor günde sadece 2-3 saat uğraşarak sizlerde kazanmaya başlayabilirsiniz"
  • lazpalle  (04.11.21 17:21:26)
Geçenlerde birisi paylaşmıştı. Evde paketleme işiydi yine. Dolandırıcı çıktılar. Bunlar da öyle olabilir.

  • adwokat  (04.11.21 17:40:37)
paketleme işlerinin çoğu yalan dolan oluyor, sağlam firma bulmanız lazım.

  • candide  (04.11.21 18:01:27)
Günde 2-3 saatle 2500 lira kazanılıyorsa niye yoksulluk var. Günde 9 saat paket yapıp 7500 lira, karı koca olsalar 15 bin. Of ne para.

  • baal  (04.11.21 18:11:28)
Evlere katlama işi veren birisi olarak net dolandırıcı derim. Ben 5 aileye iş veriyorum kabaca haftalık aile başına 400 ve 500 bandında ödeme yapıyorum. Ayda 10 bin tl parayı ben salak bir esnaf olduğum için değil , yaptığım ürünü katlayacak makine olmadığı için ödüyorum.

Bahsi geçen ürünlerin hepsinin paketleme makinesi var veya yaptırılır, bu tür işlere bu gözle bakmanızı rica ediyorum. Duru sabun da evde paketlemeye sabun dağıtmıyordur herhalde :)
  • synax  (04.11.21 21:10:20 ~ 21:10:51)