yatak odasına vuran projektör lamba

selamlar, cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

yatak odasına vuran ve evi gündüzden fazla aydınlatıp uyku uyutmayan ışık için ne yapılabilir ? site yönetimine ev sahibine şikayet ettim fakat ilgilenen olmadı. yazılı olarak mı şikayet etmeliyim ? cimere yazmak bu işi çözer mi ya da beyaz masa gibi bir yeri arayabilir miyim ?

blackout perde

  • passion rules the game  (04.11.21 14:46:17)
İsik kaynagi disarida odaya isik doluyor bu mi sorun?

Bende de ayni problem var ve mecburen blackout perde aldim muthis bir sey amaaaaaa... sabah uyanamiyorsun. Gun isigi da girmiyor iceri cunku.
  • floydian  (04.11.21 16:27:43)
ışık dışarıda, kameralar çekim yapabilsin diye koyulmuş. ben, yönetime başka yere çevirin ışığı dediğimde o zaman başkasının evine vurur diye garip bir cevap aldım. perdeyle işi çözmek istemiyorum. perde ölçüsünden dolayı bana göre çook yüksek bir fiyat çıkıyor.

hukuken bunu engelleme yolu yok mu? gerçekten içeri giren ışık haddinden fazla
  • wonnka  (04.11.21 16:55:16)
geçtiğimiz günlerde açıkhava avmlerinden birindeyken benzer bir durumu görünce şaşırmıştım. avm'nin üzerindeki dev led panodan öyle bir ışık süzüyor ki, yandaki lüks sitenin 2 dairesinin pencerelerine çok yoğun ışık geliyor. çok rahatsız edici olmalı.

beyaz masa/belediyeyi bir arayın bence, vardır bir orta yolu.
  • vampir akrep  (04.11.21 17:02:44)