iphone 6 sıfırlamak mümkün mü?

merhabalar,

ofisten ayrılan personelin bıraktığı bazı telefonların icloud şifrelerine ulaşamadık. covid dalgasında biraz ihmalkarlığa denk gelmiş. insan kaynakları işini doğru yapmamış.

şu durumda o telefonları kullanabilmek için sıfırlamamız gerekiyor ama icloud şifresine takılıyor.

telefoncular bu işi halledebiliyorlar mı bir tür arka kapı vs kullanarak? halledemiyorlarsa cidden dünyanın en sağlam güvenlik mevzusu olmuş olacak. :)

android telefonunun şifresini hatırlayamayan bir arkadaşım 50 tl vererek telefoncuya sıfırlatmıştı. ama iphone olunca kaldık böyle.

Telefoncuya iphone satmistim ve adam icloude sifresi yoksa almam ddmistim zorla hatirladim sifremi oyle sattim ki olay dogubankga geciyor. Onlar yapamiyorsa kimse yapamaz.

  • kuzey li  (03.11.21 13:20:50)
faturası varsa apple storeda yardımcı oluyolardı da.

kırılmaz yoksa güvenlik ihlali olur.
  • jelly bear  (03.11.21 13:35:51)
şifre yoksa tuğladan farksız at çöpe.

  • xrated  (03.11.21 13:44:33)
telefonu sıfırlarken icloud şifresine değil, ekran açarken girdiğiniz şifreye takılıyor olmanız lazım.

ayarlar - genel - sıfırla - tüm içerikleri ve ayarları sil

buradan denediğinizde telefonu icloud dahil her şeyleri komple sıfırlar. mağazadan aldığınız hale getirir.
  • co2s2  (03.11.21 14:21:07)
icloud hesabı şirket e-mail adresi mi ?

  • delidir yakalayin  (03.11.21 16:56:45)