Chevrolet alınır mı?

Selamlar. Bildiğim kadarıyla 2024 yılına kadar orijinal parçaları bulunabiliyor. Bunun yanında muadil parçalarında da bir problem yok. Sağlık sebepleriyle bir araca ihtiyacım var ve piyasası uygun olan araçlardan biri de bu. Sizce alınır mı?

şöyle bu konuda uzman değilim ama eşimde eskiden chevrolet aveo vardı 2017'de sattı, 3-4 hafta içerisinde chevrolet meraklısı birisi almıştı yanlış hatırlamıyorsam. o yüzden satarken acele etmek zorunda kalmayacağınızı düşünüyorsanız alınır sanki, her malın bir alıcısı oluyor, gerçi 4 sene daha geçmiş şimdi durum nasıldır emin değilim.

  • gmzo  (03.11.21 11:06:09)
2016'da aveo almıştım. Full bir araçtı, 2,5 sene kullandım maşallah hiç bir sorun çıkarmamıştı. ilana koyduktan 1 hafta sonra da sattım. şimdi durum nedir bilemiyorum ancak f/p oranı en yüksek araçlardandır aveo ve cruze'lar.

doğru fiyata satılamayacak mal yok.
  • duster  (03.11.21 11:18:02)
chevy cok kaliteli araclar ureten bir firma degil, 5-6 yasinda araclar dagilmaya baslar.
butce kisitli ise ve 10+ yasinda bir arac bakiyorsan japon al gec.

  • cooperr  (03.11.21 11:33:04)
eğer son araban olmasını istiyorsan alınır.

  • sizofren06  (03.11.21 11:36:25)
Her araba alınır, her araba satılır. Piyasadaki muadillerşne göre uygun fiyatlı daha üst donanımlı araçlar.
Son araba olacak bir durum yok. Şahin bile bin kez el değiştiriyor.

  • neymis  (03.11.21 12:29:41)
Chevrolet şu an en sevdiğim araç markası diyebilirim. Güvenli, az yakan ve keyifli bir araba. İmkanım olsa yurt dışından yeni modellerini getirirdim. Ya da Opel'in Insignia'sı Cruze'a, Mokka'sı Captiva'ya iç dış pek benzemekte, en kötü onlardan biriyle devam ederdim. Kendine bağlayan çok güzel detayları var. Mesela direksiyondaki parçalara fena bağlandım, diğer araçlardakiler çok dandik geliyor.

  • deneme  (03.11.21 14:18:16)
@cooperr chevy değil abi, chevrolet.

  • uuth  (03.11.21 14:30:53)
@uuth chevy, chevrolet'in kısaltılmışı.

  • duster  (03.11.21 16:45:04)