hgs ogs?

hangisini çıkartmam lazım bilemedim bi el atsanız :)

hgs

  • lcha  (02.11.21 12:00:32)
ne farkı var hocam kısaca yazabilir misinizz

  • megacracker  (02.11.21 12:04:18)
ogs bir cihaz ve ilk alirken sanirim gereksiz bir depozito odeniyor. bir de uzun yillar kullanilsa da bir sure sonra pili falan bitiyor galiba ugras cihaziyenile vs.

o yuzden ogs kullanan biri olarak hgs tavsiye ediyorum. hgs etiket fiyati daha ucuz galiba
  • exlibris  (02.11.21 12:18:34)
hgs. otomobili olan herkes hgs çıkardığı için hgs diyorum. zamanında farkına falan baktım, pek bir şey anlamadım ama hgs daha yeni teknoloji sanırım. yünetmesi, alması da kolay.

  • prole  (02.11.21 12:37:32)
Ogs araca takılan pilli bir cihaz. Geçiş ücretini çektiğinde ötüyor. HGS ise basit bir etiket.

Ogs ile çok sorun yaşamadım, HGS kullanmadım o yüzden yorum yapamıyorum.

Ne alırsanız alın kredi kartına bağlayın. Bakiye takip etme, bakiye yükleme derdi olmaz.
  • inheritance  (02.11.21 12:42:08)
HGS
OGS'nin komple piyasadan kaldırılması lazım. Bi de bi zamanlar KGS vardı, tam komediydi.

  • maksat muhabbet  (02.11.21 14:01:04)
HGS alırsanız bankadan çıkarttırın. PTT'ten çıkarttığınız zaman daha sonra kredi yüklemelerinde komisyon vs. can sıkıcı oluyor.

  • pispinti  (02.11.21 14:13:30)