Tavsiye kuru kedi maması?

merhabalar

kedilerime uzun zamandır temizmama.com dan micho 15 kglik mama alıyorum. güçlü ekonomimiz sağ olsun son bir iki senede 80-90 civarı olan mama 197tl ye yükselmişti iki ay önce. fakat bu ay mamanın 238 tle fırladığını gördüm. ve artık benimde gücüm yetmemeye başladı.

100-200 tl arası 15 kg civarı önerebileceğiniz mama var mı? ucuz olsun adi olsun gibi bir gayem asla yok. bu mamayı öyle yada böyle hem evdeki kediler hem sokaktaki kediler yiyorlar. ucuz mamaları sokak kedisi bile yemiyor. sizin de böyle gönül rahatlığıyla verdiğiniz bir mama markası varsa tavsiyenize açığım. yoksa el mahkum temizmama dan alıcaz.

maalesef o fiyat aralığında iyi mama kalmadı. ekonomik olarak ya enjoy alabilirsiniz ya da econature. benim tercihim Econature Balıklı Yetişkin Kedi Maması olurdu.

  • surprise  (01.11.21 23:54:12 ~ 23:54:41)
sokaktaki çocuklara vermek için luis alıyorum, en çok tavuklusunu seviyorlar, markamama’dan dün aldım 189 tl olmuş.

  • ozgur bir kusun hatirati  (02.11.21 00:44:15)