Pasaportu nasıl daha erken çıkartabilirim?

Merhaba. Green card için malumunuz vakit kalmadı. Daha önce pasaport için başvurduğumda 3 günde ulaşmıştı eve. Şimdi randevu aldım ayın 3'ünde yer var. Ancak ayın 9'undan önce pasaportun elime ulaşması lazım ki başvuru yapabileyim. Ancak diyorlar şimdi 1 aydan önce pasaport eve varmıyormuş bunun daha erken gelmesi için bir hal çaresi var mı? Teşekkürler.

yenimahalledeki basım yerinden rica ediyorlardı böyle bir şey vardı. gidip elden alınıyordu

  • jelly bear  (01.11.21 21:00:20)
abi ben diyarbakırdayım :/

  • rojhat  (01.11.21 21:11:01)
Pasaport onaylaninca e devlette gorunuyor elinize gelmesine gerek yok basvuru icin diyorlardi oyle degil miymis :(

  • ceann deas  (01.11.21 22:08:00)
@ceann deas onu ilk sizden duyuyorum. pasaport onaylansa dahi pasaport numarası yazar mı onu da bilmiyorum.

  • rojhat  (01.11.21 22:21:26 ~ 22:21:40)
Ben de bi aptallik erteledim durdum. Sure dolmus daha elimde pasaportum yok. Gerizekaliyim evet. Son baktigimda her gun her saat randevu vardi simdi ayin 5inden once yok

  • ceann deas  (01.11.21 22:30:22)
sözlükte randevudan sonra 199'u arayıp durumun aciliyetini belirtirseniz öne alma durumları var diye yazıyor. isterseniz bi şansınızı deneyin

  • rojhat  (01.11.21 23:19:28)
Twitter'dan yazan bi arkadasa ertesi gun yolladilar.

  • brkylmz  (02.11.21 00:51:39)
12 ekimde yaptığım başvuru ctesi günü onaylandı,ancak basılmış pasaport.Ve hala Ptt ye verilmedi.Numarası edevlette görünüyor.Numarayla başvuru yapıcam.

  • arenas  (02.11.21 08:50:08)
merhaba tekrar, twitter'dan yazınca işlemler daha hızlanıyor bugün ptt'den mesaj geldi.

  • rojhat  (04.11.21 21:33:56)