[]

Küfürlü mizah komik seviyesiz böyle

Podcast olur başka olur var mı? Balgam atan, fako'yu bitiren Sönmez tarzı böyle. Canım sıkkın iken açıp kontrolsüz gülmek istiyorum. Hiçbir zeka kırıntısı barındırması gerekmiyor ama küfür 18+ hakaret dümdüz kuralsız olması şart.
 
Reddit kgbtr


  • olaylar olaylar  (01.11.21 16:37:57) 
Güzelmiş ama yetmez goltuk altıma apış arama da mizah istiyorum


  • bana kedicik derdi  (01.11.21 17:07:58) 
deep turkish web


  • himmet dayi  (01.11.21 17:20:49) 
bi ara 4 adam mı 3 adam mı tam hatırlayamadım ama kesinlikle en az 3 adam oturup konuşuyorlardı. saçma saçma goygoylar döndürüp gülüyorlardı. sürekli küfür ediyorlardı ve zekadan eser yoktu diye hatırlıyorum. galiba adı adam adama idi. bi deneyin.


  • erenderk  (01.11.21 18:12:40) 
Deep Turkish web izleyecen tam aradığın şey. Neden guldugunu bilmiyon ama guluyon.


  • stavro  (01.11.21 19:44:43) 
ne çektik be abi serisi vardı. yosi mizrahi ve bay j


  • d e j i n  (01.11.21 21:04:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.