[]

Tarım orman bakanlığı teşviğiyle ne iş yapılır?

Tarım ve orman bakanlığının teşviğiyle, bakanlığın desteklediği sektörlerde tavsiye edebileceğiniz bir ürün, üretim tesisi var mı?
Lokasyon, Elazığ olacak.
Arazi de tahsis ediliyor.
Üst limit 10 milyon TL ve %80 hibe.
Hayvancılık bu ara biraz zorlu sanırım maliyetlerde dolayı.
Kaz yetiştiriciliği ya da süt işleme tesisi düşünüyorum.

Öneri ve tavsiye verin lütfen bolca.

 
Tek bir öneri/tavsiye gelmedi ama DM'den "oha'lı" bir tepki geldi!..
Teşekkürler!

  • runagain  (08.11.21 02:35:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.