[]

istanbul'da en büyük laptop parçası vs satan yerler neresidir?

şişli ve sirkeci-eminönü civarı herhangi bir yer olur ulaşımım kolay buralara. acil 1-2 parça almam lazım 6 yıllık laptop için nette tonla parça var ama bana 24 saat içinde lazım olduğu için fiziki mağaza bulup almam lazım.

mesela perpa vardı bi aralar hiç gitmedim ama orada her şeyi bulma ihtimalim var mı mesela? ya da sirkeci de falan şu sokağı bu civarı gez dediğiniz yerler?


 
ben de bayadır gitmedim ama evet bence de perpada bulursunuz.
bir de mecidiyeköyde çok var, profiloya giden yol civarlarında

  • senolll  (29.10.21 20:56:39) 
Perpa'da her şey bulunabilir ama labirent gibi bi yer var olan dükkanı tarif edilmesine rağmen bulamama şansın var. Ben olsam sirkeci-tahtakale civarlarına gider oralarda bulurum.


  • mg3929  (29.10.21 20:58:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.