[]

pegasus kampanyası

yurtdışı uçuşları için mobil uygulamadan alınan biletlerde %40 indirim varmış, ama ben kampanyalar kısmına geldiğimde, indirim gözükmüyor. sebebi ne olabilir?
 
15 aralik-15 ocak arasi dahil degil


  • brkylmz  (29.10.21 19:04:35) 
ben de tam 15 aralık'a bakıyordum, sinir olmuştum niye gözükmüyor diye. eyvallah hocam.


  • aynose  (29.10.21 19:22:37) 
biraz önce denedim totalde 3000 tutan bilete 150tl indirim yaptı. pegasus'un 2-3 sene önce yaptığı %40-50'ler bitti artık. çünkü sadece bilet'e indirim yapıyor. bilet de yüzde 10'u oluyor toplam tutarın genelde.


  • benim de soyleyeceklerim var  (29.10.21 23:10:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.