[]

iPhone 13 Pro Max vs Samsung S21 Ultra

İkisi arasında kaldım. Hız,ekran kalitesi ve kamera çok önemli. iPhone'u en son iPhone 5'te bırakmıştım. iPhone 5 en iyi modelken kullanmıştım tabi:)

Bilgisayarım Windows. İphone 5'ten sonra android kullandim hep. Ama ilk kez bu tarz üst seviye bir model kullanıcam.

Şarjı dayansın isterim. Kamerası çok iyi olsun. İkisinin de iyi galiba kamera.Oyun arada oynarım.

Sizce ne yapsam ya kararsız kaldım. O paraya öküzde kalmadı galiba artık. Xiaomi,Huawei vb markalar düsünmüyorum. Sizce ne yapayım?

 
Samsung kamerası ne kadar iyi olursa olsun bir iphone hiçbir zaman olamıyor. O fiyatlara çıkıyorsan iphonedan şaşma


  • mg3929  (29.10.21 17:58:00) 
samsung pişmanlıktır.

daha geçen hafta samsung A50'den iphone 11'e geçtim. resmen çağ atladım diyebilirim.
  • delidir yakalayin  (29.10.21 18:04:23) 
13 pro max'ı geçen biraz kullandım ve 12 kullanıcısı olarak söylüyorum, her yanıyla müthiş bir cihaz. bütçen olmasaydı samsung, şayomi falan bak derdim ama bu üst segmentte net rakipsiz bence.


  • roket adam  (29.10.21 18:13:32) 
13 pro max samsung’un herhangi bir modeline diz çöktürür tövbe istetir, öyle bir telefon.


  • avianthem  (29.10.21 18:32:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.