[]

one drive ve bilgisayar hard disc sorunu

bilale anlatir gibi anlatirsaniz sevinirim.

bilgisayarin kapasitesi 55 gb ve hepsi dolu.

bir kisim dosyalar one drive da da duruyor, masa ustunde olanlar fln.

simdi masa ustunde hem de one drive da olan 11 gb buyuklugunde bir dosyam var ve bunu harici hard diske aktarmaya calistigimda izin vermiyor. bunu yapmaniz icin 9.5 gb yer lazim diyor. bu kismi hic anlamadim, disari dosya aktarmak icin neden yere ihtiyacim olsun.

one drivedan disari almaya calistim onu da bulamadim yapamiyorum.

ben bu 11 gb lik dosyayi nasil disari alacagim

 
Onedrive process'i varsa kapat. OneDrive kapalı olsun yani.
Sonra bence belgeler, müzikler falan onları hariciye aktar, biraz yer aç.
Sonra o büyük dosyayı kes yapıştır yapmaya çalış, ya da yine olmazsa zaten OneDrive'da yüklüyse aç onedrive.com'u, ordaki online kopyayi harddiske indirip bilgisayardakini sil.
  • prole  (29.10.21 09:01:04) 
Harici diskte boş yer var değil mi?


  • inheritance  (29.10.21 13:05:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.