[]

gate.io'ya fund aktarmak

bi heves metax alayım dedim azıcık bi şey. doğru mu anlamışım:

önce binance borsasına girip para atıyorum cüzdanıma.
sonra gate.io deposit deyip bana verdiği kodu binance'e yapıştırıyorum olup bitiyor?

dikkat etmem gereken bir şey var mı?

 
Gate üzerinden TRC20 (TRX) ağını seçeceksin Binance'da da TRC20 ağını seçip göndereceksin komisyonu 1 dolar ama halihazırda %125 yapmış coin'e girmek mantıklı değil ayrıca fiyatı da yüksek henüz fiyatlanmamış Star Atlas (Atlas) gibi Bloktopia (Blok) gibi metaverse coin'ler var onalara da bakabilirsin.


  • Zaman Tamircisi  (29.10.21 00:30:44 ~ 00:33:43) 
edit: teşekkürler, bir sorum olacak. binance global kullanamıyoruz değil mi bankadan direkt para yatırmak için mecbur binance tr kullanacağız?

ya bana bunu kuzen söylemişti daha 1 hafta-10 gün önce bastım 2k dolar buna diye(ön satıştan almış) ama tırmanışı baya yeni olmuş. dedim daha da tırmanır hep böyle deyip deyip bir şey almadım atı alan üsküdarı geçti :(

edit: bu arada 2.75'te açtım gate.io'yu şu an 3.5
  • floydian  (29.10.21 00:33:04 ~ 00:51:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.