Covid miyim?

Merhaba arkadaslar

Son bikac gundur basimda ince bir agri, arasira gelen oksurukler, sol bacagimin on kisminda ve kasik bolgesinde, diz kapaginda agri var. dun gittigim doktor alerjik rinit teshisi koydu sprey ve surup verdi ama emin degilim. Oksurunce beynim zonkluyor ve cigerlerimde bir agri var icim aciyor derler ya oyle bisey. Burnuma o gerzek cubugu sokmadan covid oldugumu nasil anlarim daha onemlisi cift doz asim var eger ki covidsem bunu ne zaman atlatirim.

Tecrubeleriniz altin degerinde.

İngiliz Mirror gazetesinde yer alan habere göre, burun akıntısı , baş ağrısı , hapşırma , boğaz ağrısı ve koku kaybı son dönemin en yaygın 5 semptomu arasında gösteriliyor

cevrende benzer semptom gosteren var mi? varsa mecburen test yaptiracaksin.
  • buenosdias  (28.10.21 11:46:54)
Seyahatler nedeniyle 20den fazla covid testi yaptirmisimdir sanıyorum; öyle korkulacak bir şey değil, 5 saniye suruyor zaten en fazla. İlk gittigimde ben de çok gerilmistim.

Alerjik rinit de olabilirsiniz, covid de. Bunu belirlemenin en kesin yolu test. Aşılı da olsanız covid kapma riskiniz var malum, kendi kendinize teşhis koymak yerine gidip test yaptırarak içinizib rahat olmasını sağlayabilirsiniz.
  • fraise  (28.10.21 11:49:58)
Kendi tecürbem değil ama alerjik rinit dediğiniz için benzettim.

eksisozluk.com

Doktorunuz kan testi isteseydi o da tanıda yol gösterici olabilirmiş. (Test istemediğiniz için söylüyorum bunu)

Kendinizi karantinaya aldıysanız, kimseyi riske atmıyorsanız test yaptırmadan da iyileşmeyi bekleyebilirsiniz. İki doz aşılılara ilaç önermeyen doktorlar var. Pozitif olsanız da süreç farklı işlemeyecekse test yaptırmasanız da olur.
  • hair freak  (28.10.21 12:28:28)