yeni evlenene hediye

selamlar, çok samimi olmadığım bir arkadaşımın düğününe gidememiştim pandemi sebeplerinden dolayı, cuma günü evine misafir olarak gideceğim. bi hediye almam gerekmiş gibi hissediyorum ama bütçem de çok yok. max. 200 tl lik ne alabilirim sizce

çok samimi olmadığın arkadaşlara genelde borcam alınır.

ikinci seçenek arzum el tipi blender veya rondo.
  • killerbee  (28.10.21 00:03:04 ~ 00:04:41)
kahveyle ilgili ise ikeadan mokapot veya french press alabilirsin evlerine. yine paşabahçeden hediye alabilirsin.

  • xrated  (28.10.21 00:03:24 ~ 00:03:49)
Paşabahçe +1
güzel bir karaf ya da sürahi, nude serisi olabilir.

  • Bruce  (28.10.21 00:08:17)
Nevresim takımı

  • sirisum  (28.10.21 00:09:06)
Nevresim takımı demeye gelmiştim.

  • boyalı kuş  (28.10.21 00:49:29)
Iciyorsa rakı

  • logic  (28.10.21 01:00:53)
Paşabahçe demeye geldim. Ancak bana gelen hediyeler hep nevresim takımı, pikeler geldi.

  • esinikaybetmiscorap.  (28.10.21 07:48:57)
Ben olsam bütçeyi biraz daha artırıp takı niyetine takardım.

  • etna  (28.10.21 08:10:10)
duvar asabilecekleri tablolukta bin parça bir puzzle.
duvara baktıkça bu evdeki ilk haftalarımızdı diye hatırlarlar, birleştirirken yaşananlar, içilen kahveler, dinlenen müzikler, edilen sohbetler unutulmaz.

  • onemoremile  (28.10.21 09:18:59)
Nevresim takımı almayın ne olur.

Bize her gelen nevresim takımı almış gelmiş ev depoya döndü bir kısmını kız evinde bıraktık o kadar çoklar yani.

Battaniye veya pike alsanız bile olur ama nevresim almayın lütfen ^^
  • chicha_v2  (28.10.21 10:31:23)
yarım gram altın al

  • bir soru sorcam  (28.10.21 10:38:44)
böyle durumlarda, "her eve lazım" ürünlerden uzak durmak lazım. siz almasanız da arkadaşınızın zaten alacağı ürünlerden bahsediyorum. çünkü arkadaşınız başka renk-şekil alacak olabilir. daha kalitelisini alacak olabilir. bu yüzden de hafif "lüks" ürünler almak bana daha mantıklı geliyor. yani normalde almayacağı ürünler. ama lüks derken pahalı olmasından bahsetmiyorum. illa gerekli olmayan ama olursa da iyi olabilecek ürünler. mesela mokapot ya da güzel bir puzzle. burada nevresim ve rondo denmiş, bunlar için arkadaşınızın başka tercihleri vardır. sizin tercihiniz ona uymazsa boş yere hediye almış olursunuz. bir evde de büyük ihtimalle rondo vardır zaten.

  • co2s2  (28.10.21 10:48:19)
@co2s2 +1

hiç karar veremezseniz hediye kartı da verebilirsiniz, "ben bu işleri pek beceremiyorum, gönlünüze göre alın istedim" diye de eklersiniz. zaten paşabahçe'den filan bişeyler alacaksanız da mutlaka değişim kartı ekletin.
  • gmzo  (28.10.21 11:24:19)
çok güzel battaniyeler var.

bambu ev eşyaları oluyor kap kaçak.

içiyorlarsa güzel bir içki de olabilir +1

mokapot da güzelmiş.

bunlar beni mutlu ederdi.
  • Hallegadola  (28.10.21 11:50:59 ~ 11:52:07)