[]

Trafikteki abuk-subuk sürücüleri ihbar ediyor musunuz?

Bunun için işe yarar bir yol, ihbar hattı vb var mı?

Birkaç ay önce trafikte makas atarak giden bir kamyon gördüm. Evet kamyon sağ şerit sol şerit makaslayarak hızlı bir şekilde gidiyordu. Bunun gibi onlarcasını da yaşadım bugüne kadar ama şimdi bunun gibi cinayet potansiyeli olan insanlara takmış durumdayım. Aracımda her an çekim yapan kameram mevcut. Ben bu gibi görüntüleri ne şekilde nereye iletirsem sonuç alırım?

Ya da alır mıyım? Oluyor mu böyle şeyler?

 
ihbar etmiyorum. etsem de bir şey çıkacağını düşünmüyorum.


  • trajikomix  (25.10.21 22:11:27) 
ediyorum ama bir sey cikacagini dusunmuyorum, telefona bakan kisinin not aldigini bile sanmiyorum.


  • in vino veritas  (25.10.21 22:27:32) 
Sonuç çıkmayacığını düşündüğüm için, peşin hükümle yani, ihbar etmiyorum. Kendi kendime sinir olduğumla kalıyorum.


  • invictae  (25.10.21 22:27:39) 
araç kameramla kaydını alıp emniyet şeridini kullanan aracı ihbar ettim. geri dönüş olmadı hiç. bir daha da ihbar etmedim çünkü bakmıyorlar.


  • false pretension  (25.10.21 22:28:54) 
İhbar hattı bilmiyorum ama böyle görüntüleri paylaşanlar oluyor.
twitter.com

  • kendi helvasını kavuran zombi  (25.10.21 22:34:50) 
İhbar için kaynak olsa her sabah çıkar kaldırıma çeken araçları, dar sokakları işgal edenleri resimler, şikayet ederim. Ama yok.


  • baal  (25.10.21 22:43:25) 
40 yaşımı doldurayım da fahri frafik müfettişi olayım diye bekliyorum, az kaldı. Önce yaya geçidine park edenlerle başlayacağım -_-


  • kobuzchu kiz  (26.10.21 09:13:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.