[]

Bu nedir? Bütün maçları izlemek.

Kuzende bir alet var. Yurtdışından getirmiş sanırım. Bütün maçları izliyormuş onunla. Türkiye ligi, yurtdısı ligler, avrupa maçları ve daha nicesi.


Aylık bir ücreti de varmış sanırım. Ne olabilir bu? Şu an konuşmuyorum, soramıyorum o yüzden. Led tv'ye bağlıyor.

 
iptv


  • westblack  (25.10.21 19:45:12) 
iptv tam olarak aletli bir sey degil aslinda, akilli tv'niz varsa uygulamasini indirebiliyorsunuz direkt. (iptv satin alinan bir sey bu arada, bedavasi varsa bilmiyorum)

tvniz bizimki gibi akilsizsa "mi box" gibi bir alet alarak tv'yi akilli hale getirebilirsiniz. iptvnin yaninda netflix, youtube vs gibi uygulamalari da indirip onlari da daha rahat izleyebilirsiniz.
  • the end of time  (25.10.21 20:57:05 ~ 20:57:39) 
İptv kraldır, sadece uygulama indirmeniz yeterli, üyelik alıyorsunuz, internet adresi ve şifreyi veriyorlar bu kadar


  • kleider  (26.10.21 09:29:51) 
xiaomi mi box+1


  • unabomber  (26.10.21 09:30:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.