[]

güzel donmuş midye nereden bulunur?

file'nin kendi markası olan midye içi almıştım ama çook ağırdı. yani kızarttım, midye dolma gibi yaptım vs ama ı ıh çok ağır kokuyordu. başka nereden güzel midye içi bulabilirim deniz suyu içiyormuşum gibi kokmayan?
 
Midyesini hiç denemedik ama balikye.com'dan aldığımız her şeyi beğenmiştik, midye içi de varmış.


  • kobuzchu kiz  (24.10.21 23:39:24) 
burası sadece istanbul içi gönderiyormuş belirtmeyi unutmuşum ankara içi :(


  • floydian  (24.10.21 23:44:50) 
metro market?


  • duster  (25.10.21 10:11:36) 
Carrefour gurme'lerde açık satılıyor. Kürekle alıp tarttırıyorsun. Denemedim ama şans verilebilir. Fiyatı da normaldi.


  • chicha_v2  (25.10.21 10:17:29) 
o ağır kokunun gitmesi için bir kaç su yıkayıp sodada bekletin.


  • fosforlu cevriye  (25.10.21 10:58:31) 
yıkayıp sodada bekletin diyecektim. denmiş.

midye için metro'ya bakın, deniz ürünleri gayet iyi oluyor.
  • co2s2  (25.10.21 14:41:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.