100-110bin liraya araba

Kalmamış mı, imkansız mı?

Küçümen araç bakıyorum, corsa, i20, clio, fiesta ama yok.

Kritlerlerim mi çok yüksek bu bütçe için 2005 model temiz getz var bu paraya ancak.

10 yaşından küçük Manuel dizel ta da tüpsüz araba bulamıyorum. Ben aradıkça 120-130 arasında gözüme kestirdiklerim de yukarı doğru gidiyor.

Ne yapayım ne bakayım? 2005 model mi alayım yani bulursam var mı önerisi olan? İki sene işe gidip gelirken kullanıp satacağım model yükselteceğim bi şey arıyorum

temiz peugeot 207 falan da bulunabilir ama evet, çok bir şey beklememek gerek.

  • avianthem  (24.10.21 21:08:15)
Valla geçen ay 2012 dizel polo sattım 98 bine. Üstelik bluemotion paket. Dopdolu arabaydı. Şimdi piyasadaki yükselme ile 110'a falan giderdi ama 206 bin km'deydi. 9 yaşındaki bi araca göre 206 bin ortalama ya da ortalamanın çok az üstünde denebilir. KM kriterini 200 bine göre ayarlarsan araç bulunabilir bence.

  • himmet dayi  (24.10.21 21:12:13)
hocam şu araçın sw sini kullandım 7 8 sene, sonra gittim yurtdışında aldım aynısından 300bin km de olanını, sadece bakımlarını yaptım bindim hiç sorun çıkarmadı hiç yolda bırakmadı. çok kullanışlı az yakan ve uzun ömürlü bi araçtır megane 2 şiddetle tavsiye ederim. bakımları tam ve km orjinalse 300 binde olsa bile alınır. 1.5 dci bir milyon kmye kadar motor istemez. www.sahibinden.com

  • sipsiyah  (24.10.21 21:29:41)
110 bine 2010-2012 C3 ve C4 bulursun diye düşünüyorum.

  • orpheus  (24.10.21 22:24:35)
Citroen C3 sahibiyim. Ve tavsiye ederim. Alın, aldırın. 2007 üstü olsun minimum. Dizel manuel 1.6 alın. Sonra bana dua edersiniz.

Not: çok birşey beklememek gerek ama bulunamayan taksilerden iyidir.
  • baldan kaymak  (25.10.21 00:16:27)
15 yas civarina cikacaksan japon.
honda/toyota. Baska marka buyuk risk olur.

  • cooperr  (25.10.21 00:43:11)
15 yaş civarına çıkmak istemiyorum ama bi yerden feragat edicez mecbur, megane 2lere bakacağım yüksek km.

Honda jazz da bakıyorum ama sahipleri genelde araçlarına çok düşkün oluyor çok yüksek fiyat yazıyorlar.

Auris falan da hiç güzel denk gelmedi maalesef. Japon da bakamıyorum pek o yüzden
  • nickimin hakkini veremedim  (25.10.21 00:50:33)
@nickimin hakkini veremedim

jazz ve yaris en az problem cikartan araclar.
civic/corolla da olur.

ben olsam yuksek km fransiz/italyan/alman'a kesinlikle bulasmam. baktigin fiyat araligi belli, turkiye'de arac fiyatlari sacmalik seviyesinde. jazz cok pahali ise 07-08 civic al gec.
  • cooperr  (25.10.21 11:00:39)