Fransa Gezi

Merhabalar, bir süreliğine gezmek için Paris’te olacağız. Bir gecelik de başka bir şehre gidip kalıp gezelim diye düşünüyoruz. Biraz araştırınca Bordeaux ve Lyon arasında kaldık. Hangisini tavsiye edersiniz gezmek için?

lyon çok güzel bir şehir. tete d'or şahane bir yer.

  • spoink  (24.10.21 20:31:08)
2 defa lyona gitmiş biri olarak lyonu öneririm

  • the coolest dude  (24.10.21 21:29:06)
Neden lyon ya da Bordeaux ? Bordeaux'da totalde 1 hafta kadar bulundum, lyon'da da 2-3 gun (yakin oturuyorum). Yemek için lyon derim ama sanki bordeaux daha gorulesi gibi.

Bana kalsa tabi bu sehirlere gelene kadar gorulesi cok yer var. Trenle cok uzak olmayan; amiens, chantilly, mont st michel, normandy vs.

Neden Bordeaux ya da lyon?
  • logisticsmanager  (25.10.21 00:52:22)
Bordeaux, bağ rotasında gezilecekse gidilecek bir yer bence; onun dışında pek özellikle görülecek bir yeri yok.

  • anthemis nobilis  (25.10.21 08:39:56)
@logisticsmanager ,bu ikisinden biri olmak zorunda değil aslında, biz sadece ilk bakışta bu iksini düşünmüştük

  • guguklusaat  (25.10.21 14:35:14)
@guguklusaat; vallaha Paris yakınlarında gezilecek o kadar güzel şehirler var ki lyon ve bordeaux'a gelene kadar zaman kalmaz bence. Yasanacak yer desek farkli ama gezilecek yer olarak ilk 10a koymam ikisini de.

Özel mesaj attim size.
  • logisticsmanager  (25.10.21 14:59:02)
Hava güzelse Étretat'ayı tek geçerim.

  • noluyo yaa  (25.10.21 16:04:36)
Lyon'u mutlaka görmelisiniz.

  • tss  (25.10.21 16:14:29)