Camı çok rahat silen ve leke bırakmayan bez?

Herhangi bir mikrofiber bez yeterli olur mu yoksa bir zamanlar yabancı bir akrabamız bize geldiğinde bir cam bezi bırakmış. Annem onu kaybetti ama hep söylenir durur o bez çok iyiydi fısfıs yapıp silerdim leke falan kalmazdı diye. Hatta sanırım suyla sildiğinde bile leke bırakmıyormuş.

Diğerleri daha uğraştırıyor demek ki diye anlıyorum..

güderi bez olabilir. ben araç camını onla siliyordum leke meke kalmıyordu.

  • false pretension  (23.10.21 19:33:17)
rossman'da böyle bezler var ve mikrofiber değil. camı hakkaten çok iyi siliyor.

  • giovanne  (23.10.21 19:46:20)
Cam bezi adıyla özel satılan bezler var. İz bırakmaz.

www.migros.com.tr
  • Mirket  (23.10.21 20:01:32)
Havlu gibi değil de çapraz dikişleri olan fiber bezler cam konusunda iyi epey.

mcdn01.gittigidiyor.net

Ama hala gazetenin sildiği gibi cam silen başka bir şey görmedim :D
  • hedep  (23.10.21 20:43:55)
Mikrofiber bez olmuyor. Cam bezi var ondan alacaksin. Onun da iyisinden al, 5tl lik olanlar bir halta yaramaz.

  • stavro  (23.10.21 22:35:03)
Oto yıkama yapan yere malzeme getiren adamdan almıştım bir mikrofiber. Tam da dediğinizi yapıyor.

  • oligomer  (24.10.21 08:12:17)